20.04.2017 року о 11.20 на базі Житомирського національного агроекологічного університету в аудиторії 55 відбудеться «Національний ярмарок вакансій для ОТГ» (об’єднаних територіальних громад).

Запрошуються студенти – випускники за юридичним, економічним напрямками,  фінансисти, управлінці кадрами, фахівці із землевпорядкування тощо.

До роботи «Національного ярмарку вакансій для ОТГ» залучено представників Асоціації міст України та керівників створених ОТГ, які презентуватимуть наявні можливості працевлаштування в ОТГ.

Програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.

Організатори: Житомирський національний агроекологічний університет.

Час і дата проведення заходу: 20 квітня 2017 р. об 11 год. 20 хв.

Адреса заходу: м. Житомир, бульвар Старий, 7 (корпус 1, ауд. 55).

Контактна особа: Харитонова Наталія Василівна (тел. (067) 420 62 22).

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни