На базі  Київського національного торгівельно-економічного університету нещодавно    відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», у заключному етапі   якого взяло  участь 40 учасників  з 32 навчальних закладів  країни.

Студентки четвертого курсу Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальність «Облік і оподаткування») Ольга Кузьменко  та Вероніка Полянко  за  результатами представлених наукових досліджень на конкурсі зайняли  третє місце.  Таким чином, Кузьменко та Полянко проявили не лише активну участь, ініціативність та творчий підхід, але й підтримали імідж свого університету і спеціальності на всеукраїнському рівні.

Ще троє студентів факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ -  Юлія  Патока, Вероніка Кужелюк  і Юлія Нікітіна  під керівництвом доцентів Світлани Володимирівної Фурман, Діни Володимирівної Лісогурської,  Павла Вікторовича Ковальова, вибороли третє загальнокомандне місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з ветеринарної медицини. Цей конкурс відбувся  у Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання