Житомирський національний агроекологічний університет 22 травня зібрав учасників, організаторів і партнерів обласного конкурсу «Юний податківець».

Вже другий рік поспіль  він проходить за ініціативи кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту  ЖНАЕУ серед учнів шкіл, гімназій та ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації та вчителів.

За словами завідувача кафедри Юлії Мороз, мета конкурсу – формування високої податкової та економічної грамотності серед молоді – майбутніх платників податків і фахівців у галузі оподаткування, бухгалтерського обліку, аудиту, контролю, статистики, аналітичної роботи, казначейської, банківської, пенсійної і страхової справи, держуправління, а також вивчення та розуміння  ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави та суспільства,  розвиток відповідальності за майбутнє свого добробуту та економічного добробуту країни.    

Про це вона зазначила під час вітального слова, додавши, що цьогоріч було отримано 99 робіт, 70% з яких – малюнки. Загалом у конкурсі передбачено 8 номінацій – учасники могли виконати творчі роботи та проявити свої здібності у віршованій формі,  прозі,  фарбах, за допомогою комп’ютерної графіки.  

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан зауважив, що тема конкурсу досить складна, але інтерес до неї у школярів та студентів  лише зростає. Зокрема, якщо минулого року було отримано трохи більше 30 робіт, то нині – в три рази більше. Долучилися представники Житомира і Житомирського району, Малина, Бердичева, Коростеня, Народицького району віком від 7 років.

У рамках заходу відбулося вручення дипломів, подяк і подарунків учасникам та їх наставникам  від ПАТ «Фаворит компані», ПАТ «Житомирський маслозавод», ГУ ДФС у Житомирській області, управління освіти і науки Житомирської ОДА,    ПАТ «Енергопостачальна компанія «Житомиробленерго»,  КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської облради, видання «Баланс-агро».

Після завершення урочистостей на «Юних податківців» чекало частування солодощами за святковим столом.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання