Науково-інноваційний інститут інженерії агропромислового виробництва та енергоефективності Житомирського національного агроекологічного університету проводить тепловізійне обстеження квартир, приватних будинків, багатоквартирних будинків, адміністративних та комунальних будівель і споруд на предмет виявлення тепловтрат (витоків тепла), несправностей в системах опалення, визначення зон конденсації вологи, прихованих комунікацій і т. д.

Обстеження тепловізором дає можливість встановити наступні порушення:

• дефекти цегляної кладки, з’єднання панелей, перекриттів;
  • виявлення дефектів гідроізоляції і теплоізоляції покрівлі;
  • виявлення витоку тепла через системи вентиляції;
  • неякісний монтаж вікон, дефекти віконних блоків;
  • дефекти швів конструкції будівель;
  • експлуатація будівлі з порушенням діючих вимог;
  • дефекти в роботі опалювальних систем;
  • наявність прихованих систем комунікацій;
  • наявність зон конденсації вологи;
  • неякісна термомодернізація будівлі.

Тепловізійна зйомка та обстеження вентиляційних систем виконується за допомогою сучасного обладнання німецького виробництва фірми «Testo», що дозволяє отримати якісні термограми та об’єктивні цифрові дані рівня повітрообміну в будівлі.

Замовник отримує звіт, необроблені термограми та базові рекомендації (на електронну пошту).

Зазначені послуги надаються на платній основі. Вартість послуг та порядок внесення плати визначаються на договірних засадах.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс