Бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету здійснює інформаційну підтримку наукової та науково-дослідної діяльності університету; має власні наукові, науково-методичні розробки та видавничу продукцію; виконує роль обласного центру біографічних досліджень аграрного напрямку; організовує комплексні заходи на допомогу науковим дослідженням; проводить наукові конференції, семінари, презентації з питань бібліотечної науки та практики; здійснює консультаційно-методичну підтримку аграрних бібліотек Житомирської області; обслуговує користувачів як в традиційному, так і он-лайн режимах, пропонуючи доступ до електронного архіву ЖНАЕУ та баз даних; постійно розширює спектр сервісів і послуг для користувачів тощо.

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України визнала бібліотеку університету однією з найкращих за ознаками «Науково-методична, науково-дослідна, видавнича діяльність» та «Кадровий склад».

Таким чином, згідно зі всіма нормативними документами (Закону України «Про вищу освіту», Законодавства України про бібліотеки та бібліотечну справу, Типової структури й Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III–ІV рівнів акредитації), на основі відповідної наукової, науково-дослідної та науково-методичної роботи бібліотека університету відповідає статусу наукової.

Згідно з протоколом № 10 від 27.05.2015 р. Вченою радою університету офіційно надано бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету статус НАУКОВОЇ.

Джерело: http://lib.znau.edu.ua/... (с)

Адміністрація

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання