Бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету здійснює інформаційну підтримку наукової та науково-дослідної діяльності університету; має власні наукові, науково-методичні розробки та видавничу продукцію; виконує роль обласного центру біографічних досліджень аграрного напрямку; організовує комплексні заходи на допомогу науковим дослідженням; проводить наукові конференції, семінари, презентації з питань бібліотечної науки та практики; здійснює консультаційно-методичну підтримку аграрних бібліотек Житомирської області; обслуговує користувачів як в традиційному, так і он-лайн режимах, пропонуючи доступ до електронного архіву ЖНАЕУ та баз даних; постійно розширює спектр сервісів і послуг для користувачів тощо.

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України визнала бібліотеку університету однією з найкращих за ознаками «Науково-методична, науково-дослідна, видавнича діяльність» та «Кадровий склад».

Таким чином, згідно зі всіма нормативними документами (Закону України «Про вищу освіту», Законодавства України про бібліотеки та бібліотечну справу, Типової структури й Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III–ІV рівнів акредитації), на основі відповідної наукової, науково-дослідної та науково-методичної роботи бібліотека університету відповідає статусу наукової.

Згідно з протоколом № 10 від 27.05.2015 р. Вченою радою університету офіційно надано бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету статус НАУКОВОЇ.

Джерело: http://lib.znau.edu.ua/... (с)

Адміністрація


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання