У рамках заходів з нагоди відзначення 113-річчя з дня народження конструктора Сергія Корольова 12 січня ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан вручив відзнаку «Почесного професора» цього закладу вищої освіти керівнику Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимиру Присяжному.

 

Співпрацювати з цією установою ЖНАЕУ розпочав рік тому і цей час реалізували кілька спільних проєктів, серед яких – організація та проведення форуму  «Космічні технології для агробізнесу», масштабного Національного форуму «Корольов. Космос. Житомир», встановлення на базі агроуніверситету  антенної станції для прийому інформації з космічних апаратів, участь у спільних тематичних заходах тощо.

Крім цього, 12 січня обидві сторони разом ще з 10 партнерами підписали угоду про створення   регіонального інноваційно-космічного  кластера «Полісся» і зобов’язалися спільно діяти у сферах розвитку сучасних космічних та геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань інформаційної, продовольчої, економічної та екологічної безпеки, управління регіональним розвитком; реалізації історико-культурних та туристичних проєктів; якісної підготовки відповідних фахівців та проведення наукових досліджень у визначених сферах.

 

Нагадаємо, що почесне звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету» присвоюється видатним зарубіжним і вітчизняним вченим за значні особисті творчі досягнення в галузі науки, освіти, міжнародного співробітництва та вагомий внесок у розбудову університету, підвищення його рейтингу і престижу.  

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання