На кафедрі екології лісу та безпеки життєдіяльності Житомирського національного агроекологічного університету 12 листопада провели   засідання наукового гуртка, в якому активну участь взяли студенти факультету лісового господарства та факультету ветеринарної медицини.

Зокрема, студенти ІІ і ІІІ курсів факультету лісового господарства Рубанова Олената та Висоцький Владислав (керівник к.б.н., ст. викладач М.В. Швець) представили доповіді з питань відновлення лісу та стовбурових шкідників сосни звичайної, Коваль Мирослав та Нюнько Вікторія (керівник д.б.н., доцент О.П. Житова) детально проаналізували питання впливу глобального потепління та антропогенного фактора на сучасний стан лісів Українського Полісся, Каменук Наталія (керівник к.вет.н., ст. викладач Л.В. Бездітко) розповіла про стан захворюваності кабана дикого на африканську чуму свиней, змістовну доповідь присвячену міжнародному дню боротьби зі СНІДом представила студентка факультету ветеринарної медицини Шульська Валерія (керівник д.б.н., доцент О.П. Житова).

Гуртківці підготували змістовні презентації своїх доповідей.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури