У Житомирі 16 травня  вже втретє відбувся Форум роботодавців та ярмарок вакансій.  Основною метою Форуму є побудова діалогового майданчика між бізнесом, громадою, освітою та місцевою владою щодо створення в місті робочих місць, підготовки кваліфікованих кадрів, які будуть користуватись попитом на ринку праці, формування позитивного іміджу міста зі сприятливими умовами для ведення бізнесу, демонстрація житомирянам економічного і соціального капіталу міста.

 

Більше 50 підприємств та близько 30 навчальних закладів міста й області презентували свою роботу у виставковій частині  заходу на Михайлівській. Крім цього, в рамках проведення форуму організовано майстер-класи щодо вибору професії, написання резюме та проходження співбесіди. Житомиряни та гості міста мали можливість скуштувати продукцію житомирських підприємств, сфотографуватися у фотозонах та переглянути показові виступи. 

Зокрема, відвідувачі ярмарку   також могли дізнатися про  факультети та спеціальності у Житомирському національному агроекологічному університеті, особливості вступної кампанії-2018, переваги навчання у цьому закладі вищої освіти та можливості для подальшого працевлаштування. Представники ЖНАЕУ надавали консультації, поширювали інформаційні матеріали та запрошували на навчання старшокласників, абітурієнтів і тих, хто бажає здобути другу вищу освіту відповідно до актуальних потреб ринку праці.

До слова, Житомирський агроуніверситет – постійний учасник подібних заходів, а також у навчальному закладі проводять Дні відкритих дверей, ярмарки вакансій та форуми роботодавців для ОТГ тощо.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання