Протягом 18–19 квітня   в Одеському державному аграрному університеті  проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт ew галузі знань «Ветеринарна медицина».

До складу галузевої конкурсної комісії входив доктор ветеринарних наук, професор, академік АН ВО, pаслужений діяч науки і техніки України, директор НІІ тваринництва та ветеринарії, завідувач кафедри анатомії і гістології Житомирського національного агроекологічного університету Леонід Петрович Горальський.

Факультет ветеринарної медицини  ЖНАЕУ гідно представив результати наукових досліджень та посів  ІІ командне місце. Студентка  Валерія Шульська  нагороджена дипломом  ІІІ ступеня, а Складенко Таміла  – дипломом у номінації "Найкраща науково-обґрунтована відповідь".  Подякою відзначили керівника групи –  Ігоря   Сокульського.

PIКК

web прийом до аспірантури