У Національній Академії статистики, обліку та аудиту Держстату України 30 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування» у форматі науково-практичної конференції.

 

Зокрема, до завершального етапу  галузевою конкурсною комісією було допущено 35 робіт з 27 вищих навчальних закладів України, серед яких Житомирський національний агроекологічний університет.

За результатами першого та другого етапів конкурсу галузева комісія визнала за можливе нагородити дипломами першого ступеня 8 осіб, другого – 10 осіб, третього ступеня – 17 осіб.  

Дипломом І ступеня із найвищим рейтингом – 109, відзначено студента Житомирського національного агроекологічного університету Романа Шишку із роботою «Облік та котроль земельних ресурсів сільськогосподарських підприємств», науковий керівник – Киян Алла Валеріанівна.

Також диплом І ступеня з рейтингом 103 має студентка ЖНАЕУ Тетяна Козлова, яка підготувала роботу «Впровадження облікової політики ЄС в законодавстві України», науковий керівник – Мороз Юлія Юзефівна.

Диплом ІІІ ступеня і рейтинг 84 отримала студентка Житомирського агроуніверситету Аліна Бачинська за роботу «Облікове забезпечення діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів як неприбуткових організацій», науковий керівник – Цаль-Цалко Юзеф Сигізмундович.

Нагадаємо, що протягом 28–30 березня в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова  проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». Студентка Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Іванова (спеціальность "Облік і оподаткування") була нагороджена дипломом за ІV місце та грамотою "За оригінальність визначення категорій і критичний підхід до існуючих концепцій" (науковий куратор – к.е.н., доцент Симоненко Леся Іванівна).

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

 

Корисні посилання