У Рівному протягом 6–8 листопада відбувався  VIІІ Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

Учасники були представлені у кількох номінаціях: естрадна пісня, авторська пісня, патріотична пісня, народна пісня в сучасній обробці, вокальні, інструментальні  та вокально-інструментальні ансамблі, рок-гурти тощо.

На фестиваль завітали представники учнівської та студентської молоді країни. Зокрема, за звання найкращих у своїх номінаціях змагалися близько 200 колективів, серед яких і студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

За рішенням авторитетного  журі диплом  І ступеня в номінації «Вокал» (естрадна пісня) отримав студент ЖНАЕУ Михайло Гриценюк, а диплом ІІІ ступеня – студентка цього ж навчального закладу Вікторія Пакляченко. У номінації «Вокальний ансамбль» здобув перемогу та нагороджений дипломом  І ступеня  колектив ЖНАЕУ «Джерела». У номінації «Вокальний дует» (естрадна пісня) студенти ЖНАЕУ Анна Климовець та Михайло Гриценюк також мають диплом І ступеня.

Привітав талановитих студентів з черговими здобутками увесь колектив та особисто ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан під час засідання Вченої ради 21 листопада.