Студенти кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Зокрема, Бовсуновська Надія Миколаївна отримала диплом І ступеня за  роботу на тему «Управління інноваційними підприємствами аграрної сфери». Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямком «Менеджмент організацій» проходив протягом  4–5 квітня на базі  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Студент ЖНАЕУ Бруховець Богдан Юрійович був відзначений дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», який відбувся 24 квітня   на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Він підготував роботу на тему «Приватні інвестиції у розвитку підприємства».

Автори робіт виявили високий професіоналізм, науково-дослідну наполегливість та творчо-креативні здібності, що дало підстави журі відмітити їх роботи відповідними дипломами.

PIКК

web прийом до аспірантури