У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету протягом 12–14  квітня проходили фінальні ігри чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги.

 На урочистому відкритті змагань були присутні голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, команди-учасники, тренери, представники спортивних організацій, а також проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ  Людмила Романчук і проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко. 

«Лише за пару років житомирським волейболістам вдалось досягти того, у що багато хто не вірив. Як хлопці, так і дівчата змогли успішно дістатися до Вищої ліги. Це було не легко, але їм це вдалось. Більше того, дівчата з ВК «Полісся» – вже у Суперлізі! Тепер черга за нашими хлопцями», – сказав Володимир Ширма і побажав красивої і емоційної гри та перемоги найсильнішій команді.

Упродовж трьох днів  команди змагалися за вихід у Суперлігу. Житомирщину на чемпіонаті представив комунальний волейбольний клуб «Житичі». Суперниками ВК «Житичі»  стали харківський «Локомотив - ХДВУФК №1», «Новатор-2-Прикордонник» з м. Хмельницький.

З рахунком 3:0 житомирська команда обіграла харківський «Локомотив» та хмельницький «Новатор-2». За результатами ігор «Житичі» стали чемпіонами Вищої ліги та перейшли до Суперліги. Нагороди переможцям вручали Володимир Ширма, Світлана Гресь та Людмила Романчук.

«Від імені голови облдержадміністрації Ігоря Гундича вітаю сьогоднішніх переможців. Приємно, що і жіноча, і чоловіча волейбольні команди Житомирщини досягли такого високого рівня. Бажаємо вам подальших перемог і рухатися тільки вперед», – зазначила Світлана Гресь.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Корисні посилання