Студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 2 листопада відвідали заходи в межах виставки «АгроКомплекс-2017», сегмент В2В, які проходили у павільйонах «Експоплаза» у місті Київ.

 

ТОП-менеджери провідних підприємств та організацій сфери АПК, фахівці, відповідальні за прийняття рішень при здійсненні господарської та іншої діяльності, яка призводить або може мати негативний вплив на навколишнє середовище; керівники екопідприємств; громадські активісти представляли свій досвід у сфері державного регулювання агробізнесу в умовах євроінтеграції. Директором Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Миколою Морозом представлено відомості щодо змін у природоохоронному законодавстві та основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції; міжнародним консультантом продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Михайлом Малковим розкрито питання міжнародної співпраці України у аграрній галузі.

У ході екологічної конференції «ЕКОtransformation: АПК. Законодавчі зміни, технології. Кращий досвід» було висвітлено основні шляхи вирішення екологічних проблем, питання оподаткування та кредитування в аграрній галузі, досвід отримання грантів.

Директор інноваційної компанії Боінвест-Агро Андрій Литовченко представив досвід впровадження інноваційних рішень в землеробстві, біологічних та екологічних аспектах отримання врожаїв в умовах деградації ґрунтів. Жвавим було обговорення питань управління відходами агросфери, екологічних наслідків діяльності підприємств та під час розкриття досвіду запровадження ресурсозберігаючих технологій переробки стічних вод та осадів сільськогосподарських підприємств. Загальний інтерес викликали питання сталого розвитку агробізнесу та практики використання малопродуктивних земель для вирощування біоенергетичної сировини.

Представники Житомирського національного агроекологічного університету  взяли участь у роботі круглого столу «Консолідація туристичних та консалтингових ресурсів в забезпеченні подальшого соціального та економічного розвитку України», де  обговорили питання державного розвитку дорадництва в Україні, проблем і перспектив розвитку зеленого туризму та його значення в економічному розвитку регіонів, механізми сприяння сталого розвитку, інтерактивні системи е-Дорадництва як інструменту впровадження інновацій. Обговорення під час заходів стало приводом для подальших роздумів щодо наукової, практичної та соціальної діяльності студентів як в межах університету, так і на своїх потенційних робочих місцях.

Нагадаємо, що, з метою посилення практичної складової навчального процесу, кафедрою інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності 13 жовтня 2017 р. було проведено практичний тренінг для студентів факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ. Захід відбувся на провідному підприємстві з виготовлення електричних бортових кабельних систем для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes) – “Kromberg & Schubert”.

Практичний тренінг відбувся за участі PR менеджера підприємства Ольги Воєвуцької та керівника відділу управління персоналом Максима Козирєва. Під час інтерактивного заняття студентів ознайомлено зі специфікою ведення бізнесу на підприємстві, можливістю працевлаштування та кар’єрного росту. Представники компанії підкреслили необхідність розвивати якості, які потребує сучасний бізнес: професіоналізм, комунікабельність, вміння витримувати великі навантаження, знання іноземних мов та програмних продуктів. Знаковим є те, що у сфері топ-менеджменту підприємства плідно працюють випускники факультету економіки та менеджменту – Воєвуцька Ольга (PR менеджер), Волошина Ольга (Travel manager) та Чумак Наталка (начальник відділу логістики). Наразі студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» готують власні проекти з метою їх економіко-математичного обґрунтування й можливості подальшої реалізації.

Плотнікова М.Ф.,

 інформаційне бюро Ради молодих вчених

 Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання