На території Ботанічного саду студенти та викладачі Поліського національного університету 17 вересня висадили десятки саджанців дерев. Такий захід учасники акції присвятили до Дня працівника лісового господарства України, який відзначається щорічно у третю неділю вересня.

“Разом з викладачами та студентами факультету лісового господарства та екології  висадили десятки саджанців модрини європейської, кількох видів ялівця та бруслини. Згодом тут з'явиться вивіска, де буде зазначено, що висадка алеї була приурочена до Дня працівника лісового господарства України. Студенти зобов'язуються під час проведення практики проводити догляд за насадженнями”, - розповів декан факультету лісового господарства та екології Анатолій Вишневський.

За його словами, студенти завжди приєднуються до різноманітних акцій задля збереження і розвитку навколишнього середовища. Завдяки таким заходам вдається виховувати екологічну свідомість молоді, привчати до раціонального використання природних ресурсів.

“Подібні акції відбуваються постійно. Цього року це вже п'ята. Зокрема, з представниками місцевої влади  робили посадку на території гідропарку, з ректором університету Олегом Скиданом висаджували катальпи біля центрального корпусу, а верби та клени - біля корпусу факультету лісового господарства та екології. Також студенти беруть участь у лісокультурних кампаніях, які проводять державні лісгоспи по висаджуванню лісових культур”, - додав Анатолій Вишневський.

Варто зауважити, що до 20-річчя факультету лісового господарства та екології, який святкуватимуть 7 та 8 жовтня, також запланована  посадка дерев.

Пресслужба Поліського національного університету

web прийом до аспірантури