У Житомирському національному агроекологічному університету 23 лютого, на технологічному факультеті, відбувся випуск студентів заочної форми навчання напряму підготовки "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" ОКР «Бакалавр».

 

Вітали техніків-технологів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, декан технологічного факультету Валерій Андрійчук, наставники та друзі.

«Житомирський національний агроекологічний університет дбає про те, аби наші студенти отримували усі необхідні знання та навики за період навчання і могли у подальшому працевлаштуватися за спеціальністю. Якісно, фахово, актуально і професійно  надає освітні послуги наш навчальний заклад. Разом з тим,  є можливість ще під час навчання спробувати себе на практиці завдяки співпраці ЖНАЕУ з різними підприємствами, установами щодо проходження практики і стажування наших студентів на їх базі. Буквально вчора до нас приїздили представники компанії «Сварог Вест Груп» і запрошували на роботу старшокурсників та випускників різних спеціальностей. Хорошу матеріально-технічну базу має і технологічний факультет, тут працюють віддані справі люди і ви всі могли переконатися в цьому. Я щиро бажаю, щоб отриманий сьогодні вами диплом став певною сходинкою до реалізації задумів, хай обрана професія максимально сприяє цьому. Вітаю вас із здобуттям освіти у Житомирському національному агроекологічному університеті».

В урочистій атмосфері ректор вручив дипломи «бакалаврам» технологічного факультету ЖНАЕУ, а далі святковий захід продовжився концертом.

 Нагадаємо, що понад 600 студентів Житомирського національного агроекологічного університету 26 січня отримали дипломи «магістрів».  

Загалом, у Житомирському національному агроекологічному університеті  навчається близько 7 тисяч студентів – найбільше серед ВНЗ Житомирщини. У 2017 році було ліцензовано 5 нових спеціальностей – «Науки про землю», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування». Також вдалося розширити ліцензійні обсяги на спеціальність «Публічне управління та адміністрування», проведено акредитацію спеціальності «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». У 2018 році в ЖНАЕУ  ліцензовано підготовку «бакалаврів» за спеціальністю "Садівництво та виноградарство".

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

Корисні посилання