Тематичні плакати, листівки, подарунки і побажання – так студенти технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету підготувалися до Дня усіх закоханих.

Зокрема, 14 лютого – у День Святого Валентина, вони вітали викладачів і співробітників факультету з романтичним святом, бажали лише позитивних емоцій, взаємного кохання, злагоди й добробуту в родинах,  теплоти і вірності у стосунках.

Крім привітання у віршах, студенти технологічного факультету ЖНАЕУ приготували  також  передбачення та солодкі подаруночки.

Головна мета заходу – нагадати тим, хто,серед усієї метушні та проблем, забув про свято кохання та показати, що кохання існує навіть у такий складний для всіх нас час.