На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету 20 лютого відбувся науково-практичний семінар «Екологічні виклики сучасного тваринництва».

 

Захід організували: кафедра технологій виробництва продукції тваринництва ЖНАЕУ, департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської  ОДА, Житомирська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України». 

У рамках семінару було  представлено й обговорено понад 15 доповідей і виступів, присвячених аналізу екологічних проблем різних галузей тваринництва. 

Учасники  зібрання констатували, що інтенсифікація народного господарства, зокрема, сільського господарства, і тваринництва як однієї з його галузей призводить до порушення структури і функціонування природних систем, зниження якості і безпечності продуктів харчування та зменшення чисельності бджолиних сімей і визнали, що, сьогодення вимагає розробки і запровадження інноваційних моделей у вищій освіті, які орієнтовані на принципи еколого-збалансованого розвитку усіх галузей народного господарства і забезпечення пом’якшення тиску на довкілля. 

Це вимагає удосконалення навчально-методичне забезпечення дисциплін, зокрема, циклу професійної підготовки, з метою екологізації освіти на технологічному факультеті ЖНАЕУ, що забезпечить формування висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва і переробки продукції тваринництва, здатних розробляти і впроваджувати інноваційні екологічно чисті технології, прогресивні маловідходні і безвідходні виробництва. 

Учасники науково-практичного семінару закликають фахівців, які працюють у різних галузях сільського господарства, а також керівників Департаментів агропромислового розвитку об’єднати зусилля та сприяти зменшенню техногенного тиску на довкілля і виробництву якісних та безпечних продуктів харчування.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання