На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету 20 лютого відбувся науково-практичний семінар «Екологічні виклики сучасного тваринництва».

 

Захід організували: кафедра технологій виробництва продукції тваринництва ЖНАЕУ, департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської  ОДА, Житомирська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України». 

У рамках семінару було  представлено й обговорено понад 15 доповідей і виступів, присвячених аналізу екологічних проблем різних галузей тваринництва. 

Учасники  зібрання констатували, що інтенсифікація народного господарства, зокрема, сільського господарства, і тваринництва як однієї з його галузей призводить до порушення структури і функціонування природних систем, зниження якості і безпечності продуктів харчування та зменшення чисельності бджолиних сімей і визнали, що, сьогодення вимагає розробки і запровадження інноваційних моделей у вищій освіті, які орієнтовані на принципи еколого-збалансованого розвитку усіх галузей народного господарства і забезпечення пом’якшення тиску на довкілля. 

Це вимагає удосконалення навчально-методичне забезпечення дисциплін, зокрема, циклу професійної підготовки, з метою екологізації освіти на технологічному факультеті ЖНАЕУ, що забезпечить формування висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва і переробки продукції тваринництва, здатних розробляти і впроваджувати інноваційні екологічно чисті технології, прогресивні маловідходні і безвідходні виробництва. 

Учасники науково-практичного семінару закликають фахівців, які працюють у різних галузях сільського господарства, а також керівників Департаментів агропромислового розвитку об’єднати зусилля та сприяти зменшенню техногенного тиску на довкілля і виробництву якісних та безпечних продуктів харчування.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання