На базі кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 19 жовтня  2016 року відбувся науково-практичний семінар «ІННОВАЦІЙНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ДЛЯ СОБАК І КОТІВ» від ТОВ «Барбус», офіційного представника Hills, VetExpert та Dermoscent в Україні.

У заході взяли участь: декан факультету ветеринарної медицини Ревунець А. С., доцент кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Радзиховський М. Л., директор ветеринарної клініки «Багіра», старший викладач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Нікітін О. А., старший викладач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Дишкант О. В., лікар ветеринарної медицини, провідний фахівець фірми «Барбус» Борисевич Ю. Б.

У ході проведення семінару були висвітлені особливості застосування дієтичних раціонів від фірми Hill’s Prescription Diet, ветеринарні біодобавки, засоби для догляду та експрес-тести для діагностики заразних хвороб і котів фірми VetExpert й лікувально-профілактичні дерматологічні засоби від фірми Dermoscent.

Семінар відвідали профільні фахівці приватних ветеринарних клінік та державної лікарні ветеринарної медицини м. Житомир.

Також до обговорення питань семінару приєдналися студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект