На базі кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 19 жовтня  2016 року відбувся науково-практичний семінар «ІННОВАЦІЙНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ДЛЯ СОБАК І КОТІВ» від ТОВ «Барбус», офіційного представника Hills, VetExpert та Dermoscent в Україні.

У заході взяли участь: декан факультету ветеринарної медицини Ревунець А. С., доцент кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Радзиховський М. Л., директор ветеринарної клініки «Багіра», старший викладач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Нікітін О. А., старший викладач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Дишкант О. В., лікар ветеринарної медицини, провідний фахівець фірми «Барбус» Борисевич Ю. Б.

У ході проведення семінару були висвітлені особливості застосування дієтичних раціонів від фірми Hill’s Prescription Diet, ветеринарні біодобавки, засоби для догляду та експрес-тести для діагностики заразних хвороб і котів фірми VetExpert й лікувально-профілактичні дерматологічні засоби від фірми Dermoscent.

Семінар відвідали профільні фахівці приватних ветеринарних клінік та державної лікарні ветеринарної медицини м. Житомир.

Також до обговорення питань семінару приєдналися студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання