У  Житомирі  13 грудня  вже традиційно відзначали спортивну еліту Житомирської області, в рамках щорічного обласного конкурсу «Лауреати спортивного року».

За 2019 рік на Житомирщині було проведено: 183 чемпіонати області, 23 чемпіонати України, спортсмени взяли участь у 290 чемпіонатах України з олімпійських та не- олімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях переможцями та призерами стали понад 750 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи – понад 126 спортсменів з таких видів спорту, як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон», кікбоксинг, дзюдо, боротьба сумо, футбол.

Заслужені нагороди представники спортивної галузі отримали у декількох номінаціях.  Зокрема, подяку від департаменту культури, молоді та спорту ОДА за вагомий особистий внесок у розвиток кікбоксингу «WAKO» та виконання нормативу «Майстер спорту України міжнародного класу» вручили студенту агрономічного факультету  Житомирського національного агроекологічного університету, бронзовому призеру чемпіонату світу з кікбоксингу «WAKO» Єгору Фролову.

Нагадаємо, що на початку грудня  у Туреччині завершився чемпіонат світу з кікбоксингу. У складі збірної команди України  виступав і Єгор Фролов. За результатами змагань він виборов третє місце і був нагороджений бронзовою медаллю. Також  цьогоріч студент ЖНАЕУ на змаганнях з кікбоксингу на Кубок світу отримав бронзову нагороду, а на Кубку Європи став переможцем і отримав золоту медаль. За підсумками виступів на цих міжнародних змаганнях   спортсмен виконав умови, за яких йому присвоєно почесне звання майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету