З 28 по 30 березня у Києві проходила найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм». Провідні національні та світові туроператори представили   різноманітність маршрутів для внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму. Грандіозні масштаби, десятки тисяч пропозицій турів на будь-який смак і можливості, насичена ділова програма, презентація всієї туристичної нерухомості, трансферів і пам'яток – протягом 24 років слугують візитною карткою UITT.

Виставка об'єднує сотні компаній-учасниць, туроператорів і турагентів,  делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України та більш ніж 30 держав. Відвідують захід понад 20 тисяч профільних фахівців і зацікавлених громадян з різноманітних куточків світу.

Зокрема, 29 березня  виставку відвідали й студенти І та ІІ курсів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету в супроводі проректора  з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ВНЗ Івана Мартинчука та завідувача кафедра туризму Інни Нестерчук.

Гарний прийом для студентів та викладачів ЖНАЕУ влаштували у павільйоні туристичних компаній з Туреччини, які підготували подарунки, роздаткові та інформаційні матеріали,  а також цікаві, пізнавальні та корисні розповіді щодо роботи в туристичній сфері цієї країни – вимоги, обов’язки, оплата для співробітників. Своїм  враженнями та історіями успіху поділилися українки, які вже тривалий час працюють в Туреччині і змогли досягнути значних результатів у професійній реалізації.

Голова дирекції туризму і культури регіону Анталія Ібрагім Аджир, голова Федерації турецьких готелів Осман Аїк, посадовці Туреччини, представник готелів Кемерського регіону Сабір Мізам  розповіли про туристичний потенціал та принади  країни, роботу з клієнтами, можливості для практики студентів з Житомирського агроуніверситету. Кажуть, що відкриті до співробітництва і готові ділитися досвідом.

«Восени 2016 року в Житомирському національному агроекологічному університеті була створена кафедра туризму. Для забезпечення фахової підготовки студентів зі спеціальності «Туризм» на кафедрі викладається  близько 40 дисциплін, серед яких – «Географічні інформаційні системи та технології в туризмі», «Туристичне країнознавство», «Географія туризму», «Рекреаційні комплекси світу», «Основи туризмознавства», «Організація туристичних подорожей», «Організація екскурсійної діяльності», «Туроперейтинг», «Курортологія», «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства», «Технологія туристської діяльності» та інші, – відзначає проректор ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Намагаємося дати нашим студентам не лише теоретичні знання, але й  практичні навики. Саме з цією метою студенти постійно відвідують музеї, виставки, готельно-ресторанні комплекси, екскурсії тощо. Крім цього,  мають можливість пройти відповідну практику і стажування не лише в регіоні чи в Україні, але й за кордоном. Зокрема, у рамках цієї виставки ми поспілкувалися із представниками туристичного бізнесу Туреччини, з якими надалі плануємо тривалу співпрацю. Це бізнес-еліта готельної справи Туреччини. Вже незабаром очікуємо на їх візит в агроуніверситет для підписання відповідної угоди між ЖНАЕУ та Федерацією турецьких готелів».

 За словами Мартинчука, під час виставки студенти змогли оглянути майданчики вітчизняних та закордонних представників туристичного бізнесу. Це   допомагає молоді краще орієнтуватися у трендах та ситуації на ринку туристичних послуг, налагодити певні контакти та зв’язки. Таким чином, вони можуть бачити, як себе представляють та позиціонують кращі з кращих, лідери – ті, кому українці, зокрема, довіряють свій відпочинок та кошти. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання