З 4 по 7 червня в Києві проходила   Міжнародна агропромислова виставка "АГРО -2019", участь в якій взяли близько 1300 компаній із 15 країн світу.

До заходу традиційно приєдналися представники Житомирського національного агроекологічного університету, який був відзначений золотою медаллю в номінації за  розбудову та провадження новітньої техніки і технологій для сучасних технологій сільськогосподарського виробництва  «За розробку технологічного комплексу обладнання для забезпечення виробництва органічної продукції та енергетичної автономності агроекосистем» (автори – Олег Скидан, Геннадій Голуб, Ярослав Ярош, Савелій Кухарець, Наталя Цивенкова).

Виставка «Агро» – найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий  захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору.

У рамках виставки  пройшли заходи ділової програми “АПК 4.0”, семінари і тренінги за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний простори.

Серед головних тем ділової програми: стратегічні пріоритети та плани подальшого розвитку АПК; державна підтримка-2019; експорт продукції, додана вартість, органічне виробництво; розвиток кластерів, кооперативів, фермерства, сільських територій і зеленого туризму; інновації, технології, логістика фінансові інструменти; адаптація до зміни клімату, збереження родючості ґрунтів, зрошення; аграрна освіта та наука.

Під час виставки, окрім традиційної ділової частини, також  відбулося “Агро Авто Шоу” – автомобільний фестиваль, експозиція легкових і комерційних авто; “AgroFoodFest” – тематичний фестиваль, експозиція ресторанів і крафтових виробників; український “Ярмарок” товарів народного промислу та “Аукціон племінних тварин”. 

Основні тематичні напрями виставки – ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Особлива увага приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей агробізнесу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання