Протягом 7–10 червня у Києві проходила Міжнародна виставка «Агро-2017», на  якій зразки сільськогосподарської техніки, продуктів харчування, тварин та товарів для тваринництва, рослинництва та агрохімії, органічної продукції, коней, птахів, риб, автоматизованих сільськогосподарських систем  представили 1200 учасників з 15 країн. 

Житомирська область також приєдналася до цієї виставки, презентувавши продукцію 32-х підприємств регіону. 

«Як лідери агроринку (3 місце в Україні за індексом сільськогосподарського виробництва) маємо й надалі тримати передові позиції. «Агро-2017»  – це гарний майданчик для розширення зв’язків між підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації можливостей області», – зазначив голова Житомирськогої ОДА Ігор Гундич.

 Вже традиційно Міжнародну виставку «Агро-2017» відвідали викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, вони оглянули експозиції та ознайомилися зі спецобладнанням для польових культур, домашніх тварин, овочівництва, садівництва, рибальства, а також  з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій. Представники ЖНАЕУ взяли участь у науково-практичних заходах – конференціях, круглих столах тощо.

Також на найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «Агро-2017» відвідувачам демонстрували газогенератор конструкції Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання