Протягом 7–10 червня у Києві проходила Міжнародна виставка «Агро-2017», на  якій зразки сільськогосподарської техніки, продуктів харчування, тварин та товарів для тваринництва, рослинництва та агрохімії, органічної продукції, коней, птахів, риб, автоматизованих сільськогосподарських систем  представили 1200 учасників з 15 країн. 

Житомирська область також приєдналася до цієї виставки, презентувавши продукцію 32-х підприємств регіону. 

«Як лідери агроринку (3 місце в Україні за індексом сільськогосподарського виробництва) маємо й надалі тримати передові позиції. «Агро-2017»  – це гарний майданчик для розширення зв’язків між підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації можливостей області», – зазначив голова Житомирськогої ОДА Ігор Гундич.

 Вже традиційно Міжнародну виставку «Агро-2017» відвідали викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, вони оглянули експозиції та ознайомилися зі спецобладнанням для польових культур, домашніх тварин, овочівництва, садівництва, рибальства, а також  з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій. Представники ЖНАЕУ взяли участь у науково-практичних заходах – конференціях, круглих столах тощо.

Також на найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «Агро-2017» відвідувачам демонстрували газогенератор конструкції Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання