Замкова гора та вулиця Михайлівська 27 травня перетворилися на профорієнтаційно-освітні простори для дітей та їх батьків.

Кожен учасник заходів отримав «паспорт» або «трудову книгу» та мав можливість опанувати будь-яку професію, за що отримував символічні «гроші», які потім можна було обміняти на подарунки.

На вулиці Михайлівській відбувся сімейний фестиваль «Family City work», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей та проходить у місті вже вчетверте.

На Замковій горі розгорнулось імпровізоване «Місто професій». Майстер-класи  для дітлахів провели рятувальники, пожежники, кінологи, вибухотехніки, поліцейські, лікарі, соціальні працівники, будівельники, перукарі та інші фахівці.

Користувалася популярністю серед малечі та їх батьків локація Житомирського національного агроекологічного університету – лабораторія кінології.

Зокрема, різноманітні вправи та вміння для присутніх демонструвала лабрадор Санта під керівництвом завідувача лабораторії кінології ЖНАЕУ Володимира Лойка. Цей тандем на «Місті професій» представляв професію «Кінолог».

До слова, ЖНАЕУ та Санта є учасниками канадсько-українського проекту «Друг героя», який реалізовують на підтримку і задля реабілітації учасників АТО.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни