Замкова гора та вулиця Михайлівська 27 травня перетворилися на профорієнтаційно-освітні простори для дітей та їх батьків.

Кожен учасник заходів отримав «паспорт» або «трудову книгу» та мав можливість опанувати будь-яку професію, за що отримував символічні «гроші», які потім можна було обміняти на подарунки.

На вулиці Михайлівській відбувся сімейний фестиваль «Family City work», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей та проходить у місті вже вчетверте.

На Замковій горі розгорнулось імпровізоване «Місто професій». Майстер-класи  для дітлахів провели рятувальники, пожежники, кінологи, вибухотехніки, поліцейські, лікарі, соціальні працівники, будівельники, перукарі та інші фахівці.

Користувалася популярністю серед малечі та їх батьків локація Житомирського національного агроекологічного університету – лабораторія кінології.

Зокрема, різноманітні вправи та вміння для присутніх демонструвала лабрадор Санта під керівництвом завідувача лабораторії кінології ЖНАЕУ Володимира Лойка. Цей тандем на «Місті професій» представляв професію «Кінолог».

До слова, ЖНАЕУ та Санта є учасниками канадсько-українського проекту «Друг героя», який реалізовують на підтримку і задля реабілітації учасників АТО.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання