У День Святого Миколая житомирські підприємці, комунальні підприємства міста, представники ОСББ, навчальні заклади,  заклади охорони здоров’я прикрасили ялини на   Михайлівській.

Обирали іграшки на  свій смак та створювали ялинки власного дизайну. Лісові красуні прикрашені у різних стилях: цукерками, авторськими іграшками, бантами, ковбасою, м’якими іграшками, кулями, серпантином та логотипами.

Зокрема, свою ялинку має і Житомирський національний агроекологічний університет. Для неї обрали прикраси із символікою навчального закладу та кульки яскравого зеленого кольору.

Нагадаємо, що наразі ЖНАЕУ – один з найбільших у регіоні закладів вищої освіти, тут функціонує 8 факультетів, а понад 7 тисяч студентів навчаються за 26-ма спеціальностями. Університет бере активну участь у загальноміських заходах, підтримує культурні та екологічні  акції.