На базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові читання. Сучасні підходи забезпечення здоров’я тварин та якості кормів і харчових продуктів».

З вітальним словом до учасників  під час пленарного засідання звернувся ректор ЖНАЕУ    Олег Скидан. Також присутніх на заході привітав директор Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, завідувач кафедри анатомії і гістології  Леонід Горальський.

Із сьогоденням та перспективами Держпродспоживслужби  учасників ознайомив перший заступник начальника Головного управління в Житомирській області  Ігор Волківський.

Про розвиток бджільництва та проблему колапсу бджолиних сімей розповів  завідувач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Олександр   Галатюк, який також є головою ГО «Клуб професійних пасічників Житомирщини».

Завідувач кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни Юрій  Довгій представив ефективність використання мінерально-вітамінних добавок та їх вплив на організм корів і телят.

Ветеринарну продукцію  ТОВ «КРКА Україна» та особливості використання дезінфектантів презентував представник компанії Сергій Бражій.

Цікавою для учасників була інформація національного консультанта ФАО Ревнівцева Олександра   про сучасний стан поширення африканської чуми свиней в Україні та світі.

Після завершення пленарного засідання конференція продовжила свою роботу активними доповідями учасників трьох секцій – «Інфекційна та інвазійна патологія тварин. Ветеринарна санітарія, гігієна та експертиза», «Проблеми внутрішньої патології тварин, акушерства і хірургії», «Морфологія тварин у нормі та при патології».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету