Із черговим візитом 21 жовтня Житомирський національний агроекологічний університет відвідав генеральний директор ТОВ "Біовета Україна" D.V.M. Їржі Неужіл. Зокрема, у рамках зустрічі було підписано договір між ЖНАЕУ та  ТОВ "Біовета Україна" про створення спільної лабораторії для проведення експериментально-виробничих та лабораторно-діагностичних досліджень у ветеринарії.

 

Про це повідомляє ректор навчального закладу Олег Скидан, наголошуючи, що цьому передувала низка обговорень та домовленостей про подальші напрямки співпраці.

Нагадаємо, що   "Біовета" займається виробництвом ветеринарних препаратів із використанням сучасних технологій та експортує їх у більше ніж 80 країн світу.

У ЖНАЕУ Їржі Неужіл був у листопаді минулого року, а також в лютому 2019-го. У травні цього ж року тижневе стажування  на біофабриці «Bioveta a. s.» у Чехії проходили працівники навчально-наукової клініко-діагностичної лабораторії Житомирського національного агроекологічного університету – Тетяна  Буднік  та Ніна Лебедівська. Результатом навчання є готовність спеціалістів до виконання сучасного методу ELISA (ІФА, імуноферментний аналіз).  

Історія компанії почалася ще в 1918 році у маленькому містечку Івановіце на Гане. На даний момент компанія експортує більш ніж 20 категорій продукції в 80 країн Європи, Азії, Америки, Африки та Австралії.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання