Матеріально-технічна база факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету постійно оновлюється.

 

Зокрема, за підтримки ректорату, кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології та завдячуючи О. В. Пінському – завідувачу кафедри, сьогодні активно функціонує і використовується у навчальному процесі, науковій та практичній діяльності навчально-діагностична лабораторія.

Лабораторія тісно співпрацює з навчально-науково-виробничою клінікою ветеринарної медицини ЖНАЕУ. Проведені на її базі дослідження, за зверненнями клієнтів клініки, сприяють більш точній діагностиці та подальшому лікуванню тварин. Проте найголовнішим є те, що навчання та практична підготовка майбутніх лікарів ветеринарної медицини здійснюються на обладнанні, яке відповідає сучасному європейському рівню.

«Навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини ЖНАЕУ відома в місті та за його межами. Клініка не лише надає послуги населенню з ветеринарної допомоги, але є також базою для набуття студентами практичних навичок при роботі з тваринами на сучасному рівні.  Студенти мають можливість практично закріплювати теоретичні знання з усіх клінічних дисциплін, виконувати оперативні втручання різного ступеня складності», – додає декан факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ Анатолій Ревунець.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання