Житомирський національний агроекологічний університет спільно з Музеєм космонавтики ім. С. П. Корольова під патронатом Державного космічного агентства України та Національного центру управління та випробування космічних засобів 1 червня провели  І-й Національний  форум «Космос. Корольов. Житомир», мета якого –  привернення уваги творчої молоді до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризація в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Протягом дня у музеї космонавтики ім. С. П. Корольова відвідувачі форуму мали змогу оглянути тематичні експозиції, виставки, майстер-класи, конкурси та презентації підприємств та установ космічної галузі.

У рамках форуму в Житомирському національному агроекологічному університеті  відбулася дискусійна платформа «Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні», на якій фахівці обговорили необхідність ефективного використання космічного потенціалу  для вирішення актуальних завдань у різних сферах життєдіяльності.