Житомирський національний агроекологічний університет спільно з обласним центром зайнятості 25 жовтня 2016 року провели «ДЕНЬ КАР´ЄРИ/PROFITDAY», який відвідали учні місцевих шкіл, технікумів, ліцеїв, студенти, викладачі, інші.

Як зауважив під час свого виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, мета таких заходів – впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та молоддю через проведення галузевих ярмарок вакансій та кар’єри.

Пріоритетною сферою ярмарку є інформаційні технології. Разом з тим, ректор відзначив, що у Житомирському агроуніверситеті тісно співпрацюють із компаніями та підприємствами області й сусідніх регіонів, представники яких проводять зустрічі в ЖНАЕУ, а студенти проходять у них практику і стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Навчальні програми у цьому ВНЗ відповідають вимогам ринку праці.

«День кар’єри» проводиться для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою. Роботодавці можуть знайти собі фахівців, навчальні заклади, які готують спеціалістів, – презентувати себе та запросити потенційних абітурієнтів, молодь – більше дізнатися про професії або навіть знайти роботу», – наголосив заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Віктор Зубрицький.

Також він оприлюднив статистику осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і, зокрема, й тих, хто звернувся туди після закінчення навчальних закладів. Віктор Зубрицький запевнив, що подібні заходи проводитимуться регулярно до кінця року і наступного разу зустріч організовуватиме міський центр зайнятості

Під час «Profitday» у Житомирському національному агроуніверситеті про свої підприємства, їх історію створення, асортимент виробів та послуг, вакантні посади і можливості для робітників розповіли представники ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ТОВ «Фешен груп», ДП «Грайф флексіблс Україна», ТОВ «Ферпласт Україна», ДП «Савсервіс Карпати», корпорації «Сварог Вест Груп», ООО «АТБ-маркет», Житомирського професійного ліцею сфери послуг, ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну», ТОВ «КОН БРІО», компанії «Сігнет», а також Житомирського національного агроекологічного університету і Житомирського обласного центру зайнятості.

У рамках презентацій присутні дізналися про потреби ринку праці і професії, які будуть актуальними у найближчі 5 років, отримали поради, як правильно обрати майбутній фах і зуміти реалізуватися у цій сфері.

Додатково фахівці з профорієнтації обласного центру зайнятості проводили для бажаючих комп’ютерне психологічне тестування випускників шкіл, з метою орієнтації на правильний вибір професії, а також знайомили з актуальними вакансіями житомирських роботодавців.

Учасники зустрічі могли отримати роздаткові матеріали, обмінятися контактами для подальшої співпраці.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни