Тематичні експозиції, міні-дискусії, виставки, майстер-класи, конкурси і презентації підприємств та установ космічної галузі чекатимуть на учасників Національного форуму «Корольов. Космос. Житомир».

Захід пройде у суботу, 1 червня, на базі Музею космонавтики ім. С.П.Корольова та Житомирського національного агроекологічного університету.

Урочисте відкриття Форуму відбудеться о 10.00  у Музеї космонавтики ім. С.П.Корольова.

Після цього усі охочі зможуть ознайомитись із тематичною виставкою «Людина і космос», яка діятиме до 15.00  на території музею.

Учасники форуму також долучатися до дискусійної платформи «Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні», яка триватиме із 13.00  до 16.00  у ЖНАЕУ.

Форум проходитиме з метою привернення уваги творчої молоді до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризації в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Захід відбудеться під патронатом Державного космічного агентства України та Національного центру управління та випробування космічних засобів.

Детальніше дізнатися про захід та зареєструватися можна ТУТ.