Наприкінці жовтня Житомирський національний агроекологічний університет відвідала делегація вчителів та методистів Черняхівського району на чолі з начальником відділу освіти райдержадміністрації Григорієм Сташенком. Тоді було досягнуто низку домовленостей про подальшу співпрацю між  школами, ліцеями, гімназіями району та ЖНАЕУ.

 

Зокрема, у рамках двостороннього співробітництва вже 7 листопада до агроуніверситету в Житомир завітали учні із кількох навчальних закладів Черняхівського району. Їх зустрів ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який розповів про історію ВНЗ, його досягнення за 95 років, а також детально презентував факультети і спеціальності.

 Крім цього, учні могли поспілкуватися із деканами усіх факультетів ЖНАЕУ, відвідати музеї та лабораторії, ознайомитися з матеріально-технічною базою університету та його структурних підрозділів.

Для гостей підготували мультимедійні презентації, добірку роздаткових матеріалів, інформаційні довідки тощо.

«Сьогодні Житомирський національний агроекологічний університет нас гостинно приймав. Були екскурсії, спілкування. Дітям дуже сподобалося. Це і нові враження, і профорієнтаційна робота. Вони цікавляться лісовим господарством, агрономією та іншими науками та спеціальностями, що представлені в агроуніверситеті. Власне, ще одна мета візиту – це співпраця у рамках підготовки робіт для Малої академії наук України. До Житомира приїхали старшокласники із Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Жадьківського колегіуму, Видиборського ліцею інформаційних технологій з  Черняхівського району. У майбутньому плануємо такі поїздки й надалі проводити», – підсумували результати зустрічі у ЖНАЕУ вчителі, які супроводжували учнів.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання