"Активна Громада" Житомирщини 17 квітня у Житомирському національному агроекологічному університеті провела дебатний турнір "Про політичні реформи" серед студентів місцевих закладів освіти.

За перемогу і право представляти регіон в Національному дебатному турнірі з-поміж інших змагалася й команда ЖНАЕУ.

Інтелектуальні битви відбувалися за британським форматом на теми:

• Ця палата має прийняти виборчу реформу у 2019 році;
  • Ця палата має забезпечити прозорі вибори у 2019 році;
  • Ця палата має покращити державне фінансування політичних партій;
  • Ця палата повинна брати на себе відповідальність за виконання передвиборчих програм кандидатами.

Турнір був націлений на підвищення політичної просвіти та свідомості молоді шляхом залучення її до дискусії про політичні реформи та розвитку інтелектуальних здібностей, ерудиції та критичного мислення.

«Я дуже радий, що в нашій країні зараз є саме така активна студентська молодь, яка готова «в дискусії шукати істину», а потім будувати і змінювати майбутнє України на краще, яке починається на національному рівні, саме з політичних реформ –  антикорупційної, виборчої та політичного фінансування. Від дискусії до дії ми перейшли і на самому турнірі,  адже повнолітні учасники дружно підписали петицію до представників усіх фракцій у ВРУ з вимогою прийняти виборчий кодекс, «змінивши правила гри», – відзначив організатор заходу в Житомирі Олексій Проноза.