У рамках реалізації проєкту «Моє безпечне майбутнє» в Житомирському національному агроекологічному університеті розпочалися заняття з комп’ютерних наук для підлітків.

Поліцейські сформували першу групу учасників та познайомили їх з викладачами. На базі кафедри комп’ютерних наук  і моделювання систем ЖНАЕУ реалізується проєкт, започаткований спільно з поліцейськими, ГО «Федерація робототехніки та штучного інтелекту України», сектором пробації м. Житомир та служби у справах дітей Житомирської міськради.

Учасники створили адаптаційну програму, призначену для підлітків, що дозволить їм зорієнтуватися у сучасному світі технологій, знайти нові інтереси та поповнити свої знання. Метою є запобігання вчиненню правопорушень в дитячому та молодіжному середовищі.

Відтак 20 лютого перші 8 учасників проєкту віком від 14 до 18 років завітали до університету. Викладачі провели екскурсію та розповіли про напрями діяльності кафедри комп’ютерних наук та  моделювання систем.  Після цього, юні гості  спробували скласти макети роботів та спробували ними керувати.

Загалом заняття тривалістю близько години проводитимуться на постійній основі. Тож нині триває набір охочих учасників у нові групи.

Нагадаємо, що  на базі ЖНАЕУ постійно проходять екскурсії для школярів та вихованців дитячих садків. Разом з наставниками вони можуть відвідати контактний зоопарк, Ботанічний сад, лабораторію робототехніки і штучного інтелекту, інжинірингову школу, сучасний освітньо-науковий простір «Екоцентр», Центр енергоефективності громад, сонячну електростанцію, інше.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання