Фахівці державних установ ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Житомирській області 19 вересня вдруге взяли участь у семінарі-тренінгу на тему «Підвищення обізнаності про Африканську чуму свиней в Україні: II етап», присвяченому актуальній проблематиці ефективного запобігання розповсюдженню АЧС у господарствах усіх форм власності вітчизняного аграрного сектора.

 

Семінар проводився у рамках навчальної програми курсів підвищення кваліфікації завідувачів та лікарів районних державних лікарень ветеринарної медицини, дільничних лікарень, дільниць та пунктів ветеринарної медицини, спеціалістів державних установ ветмедицини Держпродспоживслужби в Житомирській області, що відбуваються на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

 Модератором семінару став Рєвнівцев Олександр Борисович –  національний консультант ФАО проекту "Підвищення обізнанності про Африканську чуму свиней в Україні" з питань розповсюдження АЧС в Україні.

Учасників  заходу ознайомили  із актуальною інформацією щодо  нинішнього стану розповсюдження збудника АЧС й особливостями перебігу хвороби, із найефективнішими світовими практиками мінімізації ризиків її розповсюдження, проінформовано про результати моніторингових і діагностичних досліджень, а також відпрацьовано дієві методичні поради щодо реалізації профілактичних заходів з метою недопущення виникнення даного захворювання.

Особливу увагу Олександром Борисовичем було закцентовано на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та обізнаності виробників про засоби попередження виникнення хвороби та її розповсюдження.

Учасники семінару-тренінгу висловлюють щиру подяку організаторам та особисто доповідачу Рєвнівцеву О.Б. за можливість долучитися до сучасного професійного контенту, високий методичний рівень проведення заходу та зацікавленість у спілкуванні з колегами.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання