У Житомирському національному агроекологічному університеті Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі та ректор навчального закладу Олег Скидан офіційно  відкрили інформаційний центр ЄС, основна мета якого – поширення інформації про ЄС та його політику.

«Це   така інформаційна платформа, де ми зможемо отримувати найсучаснішу, найповнішу і найоб’єктивнішу інформацію щодо тих процесів, які відбуваються у Європейському Союзі, і тих можливостей, які ЄС за рахунок європейських програм дає можливість брати участь і нам всім у цих програмах», – каже ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Двері інформаційного центру   відкриті для усіх житомирян та жителів області, незалежно від місця навчання та роботи, наголошують співробітники агроуніверситету. Тут постійно будуть відбуватися лекції, а також міжнародні конференції, що присвячені питанням Європейського Союзу та презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

Окрім того, важливим інформаційний центр стане для науковців, що готуються захищати бакалаврські та магістерські роботи, адже тут зібрані унікальні матеріали зі штаб-квартири Європейського Союзу.

В Україні такий інформаційний центр вже 27-й, говорить Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі і вважає їх роботу надзвичайно важливою, адже завдяки центру буде відбуватися обмін інформацією, якої, на думку пана Посла ЄС, дуже часто не вистачає українцям.

«В рамках цього центру ми плануємо надавати інформацію про нашу політику, про наші стратегії, і в якій мірі ці стратегії можуть надавати допомогу Україні в тих реформах і перетвореннях, які мають місце у вас. Також ми маємо забезпечити студентів інформацією про програми обмінів, які існують в ЄС», – розповідає Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі.