Студенти Житомирського національного агроекологічного університету 21 лютого відвідали головну агроподію сезону – «АгроВесна-2019».

Цьогоріч  виставка  зібрала довкола себе понад 530 провідних компаній з 23 країн світу. Це  вітчизняні та закордонні компанії, які є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку ґрунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніки для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніки та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції.

На виставці студенти  ЖНАЕУ ознайомились із представленими найкращими світовими брендами техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

Нагадаємо, що під час круглого столу на «АгроВесна» керівник Центр інформаційних технологій Житомирського національного агроекологічного університету Катерина Молодецька   розповіла присутнім про результати активної роботи  навчального закладу у сфері космічної діяльності, створення регіонального космічного центру "Полісся" і його роль у підвищенні якості підготовки студентів, досвід функціонування лабораторії «Noosphere Engineering School», подальші плани й перспективи впровадження #digital-технологій в освітній процес.