У Житомирському національному агроекологічному університеті  19 листопада   відбулася зустріч з  данською делегацією.

Зокрема, на заході були присутні: представник від Агенції з Міжнародного працевлаштування та імміграції Данії Нікоай Хартманн, керівник відділу міжнародних зв’язків ЖНАЕУ Павло Поплавський, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, декан агрономічного факультету Олександр Саюк, заступник декана технологічного факультету Діна Лісогурська.

Вони обговорювали  питання співпраці та поїздок на  виробничу практику студентів  Житомирського національного агроекологічного університету.

Павло Поплавський розповів, що на практику і стажування щорічно з навчального закладу за кордон відправляється 500–600 студентів. Вони працюють легально, мають усі документи на руках завчасно, сторони підписують договір.    ЖНАЕУ офіційно співпрацює із підприємствами та компаніями  у 14 країнах світу.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс