З нагоди відкриття Житомирському національному агроекологічному університету доступу до платформи Web of Science 12 жовтня 2017 р. о 15:00 всі науковці запрошуються на вебінар!

Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора.

Тези:

• пошук і аналіз інформації у Web of Science Core Collection;
  • основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку;
  • створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання;
  • аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор);
  • авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.

Тривалість: 1 година.

Мова: українська.

Спікер: к. б. н. Тихонкова Ірина.

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація за посиланням https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=t9398b5f9c50ec598c7093579ae003c5c. Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер було обладнано колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що WebeX більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни