Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

 

24 вересня

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Тези: структура і контент платформи Web of Science; бази даних, які є в українських передплатників; створення персонального кабінету користувача; синтаксис пошукового запиту; аналіз отриманих даних; збереження інформації.

Реєстрація:

http://bit.ly/2LedN3P

 

25 вересня

Тема: Світ наукових видань: хороші, погані та хижацькі

Тези: технічні та наукові складові якісного видання; імпакт-фактор видання; бізнес-моделі видання; можливість безкоштовної публікації; вибір видання для публікації; публікаційний процес; маркери та приклади хижацьких видань.

Реєстрація:

http://bit.ly/2U4isJm

 

26 вересня

Тема: Аналіз публікаційної активності науковця та установи

Тези: складнощі та шляхи вирішення ідентифікації робіт науковця і установи; можливості Publons для вченого; створення, наповнення, корегування та метрики профілю Publons; застосування ідентифікатора ResearcherID для ідентифікації робіт науковців; створення індивідуальних та колективних звітів; пошук робіт організації, аналітична оцінка отриманих даних; підготовка даних, створення, корегування профілю установи.

Реєстрація:

http://bit.ly/344zRGm

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 5–10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання