Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 14:00, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

 

30 січня

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури у Web of Science.

Тези: базові та розширені можливості пошуку; комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах; оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів; додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t45ed1808966f63edec27ae408cedbbcd

31 січня

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: як підібрати видання для публікації; про що говорить імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports; скільки коштує публікація; чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно; як оформити перелік літератури; хто створює хижацькі видання та як не стати їхньої жертвою; як перевірити, куди мене запросили публікуватися.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=ta270ea21f98327531f293ec5a980cc1f

1 лютого

Тема: Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи.

Тези: складнощі у пошуку і аналізі здобутків науковця та установи; авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані; як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t9bbd83e876b385ee428ca79336a4f6b2

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 5–10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що WebeX більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Корисні посилання