Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах щодо можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

Clarivate Analytics logo

19 червня

Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.

Тези: базові та розширені можливості пошуку; використання фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах; можливості Kopernio; оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів; додаткові бази на платформі.

Реєстрація:

https://goo.gl/ivd8CZ

20 червня

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: підбір і оцінка видання для публікації; імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports; вартість публікації; чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно; оформлення переліку літератури за форматом обраного видання; перевірка індексування видання у Web of Science та як не стати жертвою хижацького видання.

Реєстрація:

https://goo.gl/W93HHG

21 червня

Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи і науковця.

Тези: публікаційна активність установи: ідентифікація робіт, профіль організації; підготовка статистики установи для участі у конкурсі МОН України на отримання доступу до Web of Science; авторській ідентифікатор ResearcherID: створення, наповнення, редагування, використання.

Реєстрація:

https://goo.gl/gFaJzF

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 5–10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма WebEx, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що WebEx більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання