Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

23 березня

Тема: Вступ до наукометрії

Тези: предмет, мета та завдання наукометрії; дані, що використовуються для аналізу, їх джерело та вимоги до якості; основні показники: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI; коректне та некоректне застосування, причини й наслідки; застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни; профілі установи та автора: створення та можливості.

Реєстрація:

http://bit.ly/3ajdWO8

 

24 березня

Тема: Ресурси Clarivate Analytics для ефективної наукової діяльності

Тези: бази даних на платформі Web of Science; основна колекція, Medline, Derwent Innovation; особливості використання баз даних платформи Web of Science; створення персонального кабінету та віддалений доступ; пошук літератури за темою дослідження, виявлення значущих робіт, науковців, організацій, журналів, аналіз грантової підтримки; збереження результатів; отримання повного тексту.

Реєстрація:

http://bit.ly/2uL75xO

 

25 березня

Тема: Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність

Тези: критерії якості наукових видань; бізнес-моделі видання; пошук видання з безкоштовною публікацією; публікаційний процес; структура статті; оформлення рукописів за форматом журналу; робота з EndNote; рецензування; причини відхилення статей; розповсюдження публікації; що недопустимо в науковій комунікації; підбір та перевірка індексації видання у Web of Science.

Реєстрація:

http://bit.ly/2TfbKS0

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання