Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах з інформаційних ресурсів Clarivate Analytics (платформа Web of Science). Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година.

 

28 листопада

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури у Web of Science.

Тези: базові та розширені можливості пошуку; комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах; оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів; додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tbd3c5d46b93580edb50d5edf093995d5

29 листопада

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: як підібрати видання для публікації; про що говорить імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports; скільки коштує публікація; чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно; як оформити перелік літератури; хто створює хижацькі видання та як не стати їхньою жертвою; як перевірити, куди мене запросили публікуватися.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tb2ea3aa361a94d9bcb032c26c72adef5

30 листопада

Тема: ResearcherID та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця; авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані; гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що WebeX більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Корисні посилання