У рамках співпраці між Житомирським національним агроекологічним університетом та науковою компанією «CLM Consulting» надається можливість здачі безкоштовного іспиту з польської, англійської та німецької мов, який дистанційно, з використанням спеціалізованої сучасної Інтернетплатформи, проводить Інститут розвитку міжнародної співпраці (Познань, Польща) для осіб, для яких така мова є іноземною, на рівні В2.

 

За результатами іспиту видається сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою: вивчення, викладання, оцінка (Common European Framework of Reference, CEFR).

Умови участі в іспиті:

  1. Іспит – без оплати.
  2. Реєстрація для участі в іспиті та дистанційна підготовка до здачі іспиту, під час якої буде надано інформацію про принципи й методи контролю знань, про основні та важливі аспекти мови, які потрібні під час здачі іспитів подібної категорії – 2 години. Вартість – 40 євро.
  3. При позитивній здачі іспиту видається сертифікат (рівень В2). Оплата за сертифікат здійснюється після оголошення результатів іспиту. Вартість – 10 євро.

Чергова дата проведення іспитів:

02, 03 грудня 2017 р. – з польської мови;

09, 10 грудня 2017 р. – з англійської мови;

16, 17 грудня 2017 р. – з німецької мови.

Реєстрація для участі в іспиті – на нашому сайті www.clmconsulting.pl, в розділі «Організація навчання та стажування».

                                                                                                                                    

Корисні посилання