Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+

РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО

5–9 листопада 2018 р., м. Київ

Шановна спільното Еразмус+!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+в Україні, що відбудеться з 5 по 9 листопада 2018 р. в м. Київ. Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ (англ.)

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ (укр.) – оновлюється

Лист-запрошення для оформлення відряджень

Мова заходів: українська, англійська (переклад забезпечується).

Участь у заходах безкоштовна. Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА. Реєстрацію відкрито до 26 жовтня 2018 р. (18:00). Підтвердження щодо участі у заходах будуть надіслані 29–30.10.2018.

Житомирський національний агроекологічний університет