З 22 по 24 червня 2016 р. в Лейбніц Інституті Аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО) в м. Халле (Німеччина) (Leibniz Institute of Agricultural Developmentin Transition Economies ІАМО – https://www.iamo.de/) відбувся Міжнародний форум 2016 "Сільська робоча сила в перехідний період: структурні зміни, міграція та управління" (IAMO Forum 2016– https://forum2016.iamo.de/about-the-conference/).

Житомирський національний агроекологічний університет на Форумі представляли к.е.н., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Левківська Лариса Миколаївна, яка отримала грант на участь у Форумі, а також к.е.н., доцент кафедри менеджменту ЗЕД Куцмус Наталія Миколаївна, яка проходить наукове стажування в інституті (ІАМО).

Під час Форуму-2016 було проведено чотири пленарних засідання, вісімнадцять паралельних сесій і панельна дискусія, в яких взяли участь 119 міжнародних експертів з 26 країн світу, а також представники ЄС, ФАО та Світового банку. Учасники проаналізували вплив структурних змін на зайнятість в аграрному секторі, обговорили роль міграції в коригуванні ринку праці та місцевого розвитку, визначили напрями організації трудових відносин у сільському господарстві, а також надали рекомендації щодо  зниження неформальної зайнятості в сільському господарстві та зростання доходів сільського населення.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання