З 22 по 24 червня 2016 р. в Лейбніц Інституті Аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО) в м. Халле (Німеччина) (Leibniz Institute of Agricultural Developmentin Transition Economies ІАМО – https://www.iamo.de/) відбувся Міжнародний форум 2016 "Сільська робоча сила в перехідний період: структурні зміни, міграція та управління" (IAMO Forum 2016– https://forum2016.iamo.de/about-the-conference/).

Житомирський національний агроекологічний університет на Форумі представляли к.е.н., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Левківська Лариса Миколаївна, яка отримала грант на участь у Форумі, а також к.е.н., доцент кафедри менеджменту ЗЕД Куцмус Наталія Миколаївна, яка проходить наукове стажування в інституті (ІАМО).

Під час Форуму-2016 було проведено чотири пленарних засідання, вісімнадцять паралельних сесій і панельна дискусія, в яких взяли участь 119 міжнародних експертів з 26 країн світу, а також представники ЄС, ФАО та Світового банку. Учасники проаналізували вплив структурних змін на зайнятість в аграрному секторі, обговорили роль міграції в коригуванні ринку праці та місцевого розвитку, визначили напрями організації трудових відносин у сільському господарстві, а також надали рекомендації щодо  зниження неформальної зайнятості в сільському господарстві та зростання доходів сільського населення.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання