Рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (2015 рік, м. Париж) дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту. В Україні цей день визначається щорічно з 2017 року.

Цього року Житомирське обласне відділення Комітету з ФВС МОН України разом, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та відділенні НОК України в Житомирській області в спортивному комплексі ЖДУ ім. І. Франка провели Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту.

В заході взяли участь студенти Поліського національного університету, Житомирського державного університету імені І. Франка та Державного університету «Житомирська Політехніка».

На заході були нагородженні кращі студенти Поліського національного університету, зокрема:

Данило Зелінський (факультет права, публічного управління та національної безпеки);

Анна Загребельна (технологічний факультет);

Карина Біліченко (технологічний факультет);

Юрій Мельник (факультет лісового господарства та екології);

Володимир Фенюк ( факультет інженерії та енергетики).

Старший викладач кафедри фізичного виховання Олена Пантус була нагороджена Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В флешмобі взяли участь:

1. Пуздрач Крістіна – технологічний факультет