З нагоди Міжнародного дня бухгалтера студенти спеціальності «Облік та оподаткування» Житомирського національного агроекологічного університету разом із наставниками підготували святковий концерт.

На захід, який відбувся 9 листопада, завітали представники ректорату університету, декан, викладачі та студенти факультету обліку та фінансів, друзі та партнери кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту. Серед гостей у залі були й випускники факультету, які нині працюють у різних установах і структурах, займають керівні посади, а свого часу здобували у ЖНАЕУ освіту бухгалтера. Вони розповіли про свої студентські роки та кар’єрне зростання.

Під час вітального виступу проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Людмила Романчук назвала факультет обліку і фінансів одним із найпродуктивніших та найуспішніших, адже там реалізовують різноманітні проекти, готують та видають велику кількість наукових робіт і публікацій, а студенти мають  гарні результати на Всеукраїнських олімпіадах тощо.

«Від роботи бухгалтера залежить успіх підприємства. Ця професія дуже складна, але відповідальна, кожен з вас вже має чи матиме можливість проявити свій потенціал, – наголосила проректор  з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук. – Я переконана, що викладачі факультету обліку і фінансів Житомирського національного агроекологічного університету готують хороших фахівців, забезпечуючи їм високий рівень знань, що у майбутньому впливатиме й на оплату вашої праці. Бажаю і викладачам, і студентам, сьогоднішнім, майбутнім і колишнім бухгалтерам – звершень, натхнення, гарного самопочуття, самореалізації та успіхів».

Слова вітання для колег з нагоди свята лунали і від завідувача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЖНАЕУ Юлії Мороз. Вона зауважила, що дана сфера професійної діяльності передбачає значну кількість напрямків роботи, тож, окрім Міжнародного Дня бухгалтера, мають і вітчизняний День бухгалтера, а ще можуть відзначати День податківця та митника, День податкової служби, День аудитора, День працівників статистики та багато-багато інших.

У рамках свята присутні дізналися про відомих особистостей з усього світу, які здобули освіту бухгалтера чи працювали за цим фахом. Крім цього, студенти із п’яти команд представили власні постановки, у яких не лише розкрили свої таланти, але й розповідали про професію бухгалтера у різних країнах Європи та в Україні. Під кінець свята усіх їх було відзначено солодкими подарунками та подяками від ректора ЖНАЕУ Олега Скидана.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни