Викладач Поліського національного університету пройшов стажування у престижних європейських вузах та муніципалітетах

Декан факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету, доктор економічних наук Віталій Данкевич з 17 по 25 вересня проходив міжнародне стажування у європейських вузах та муніципалітетах. Зокрема, у Приморському університеті, що у Словенії, та декількох закладах у Хорватії: Університет імені Юрая Добріли, Університет Рієки, Бізнес-академія у Рієці, муніципалітет Мощеницька Драга, муніципалітет міста Вишнян.

"Основними  напрямами міжнародного стажування були: публічне адміністрування, право, національна та міжнародна безпека, економіка, міжнародні відносини/Європейські студії. Обраним напрямом стажування була тематика: “Менеджмент міжнародної економічної та інформаційної безпеки”.

Вивчали кращі європейські практики розвитку освітнього процесу в умовах сучасних глобальних викликів. Відпрацьовували управлінські навички під час участі у тренінгах від провідних експертів, науковців і практиків з Словенії та Хорватії.

Здійснили презентацію діяльності та наукових проєктів Поліського національного університету. Налагоджено комунікації з Поморським університетом, Пулським університетом імені Юрая Добріли, Університетом Рієки, Бізнес академією Рієки щодо реалізації спільних проєктів.

Дослідили європейські практики публічного управління на прикладі муніципалітетів Хорватії", - розповів Данкевич.

Під час свого стажування у Хорватії Віталій Євгенович підписав кілька надзвичайно важливих угод між Поліським національним університетом та університетом Рієки, Бізнес-академією у Рієці, а також громадою міста Мощеницька Драга. Без сумніву, всі ці контакти збагатять університет новими можливостями.

Пресслужба Поліського національного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання