Викладач Поліського національного університету пройшов стажування у престижних європейських вузах та муніципалітетах

Декан факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету, доктор економічних наук Віталій Данкевич з 17 по 25 вересня проходив міжнародне стажування у європейських вузах та муніципалітетах. Зокрема, у Приморському університеті, що у Словенії, та декількох закладах у Хорватії: Університет імені Юрая Добріли, Університет Рієки, Бізнес-академія у Рієці, муніципалітет Мощеницька Драга, муніципалітет міста Вишнян.

"Основними  напрямами міжнародного стажування були: публічне адміністрування, право, національна та міжнародна безпека, економіка, міжнародні відносини/Європейські студії. Обраним напрямом стажування була тематика: “Менеджмент міжнародної економічної та інформаційної безпеки”.

Вивчали кращі європейські практики розвитку освітнього процесу в умовах сучасних глобальних викликів. Відпрацьовували управлінські навички під час участі у тренінгах від провідних експертів, науковців і практиків з Словенії та Хорватії.

Здійснили презентацію діяльності та наукових проєктів Поліського національного університету. Налагоджено комунікації з Поморським університетом, Пулським університетом імені Юрая Добріли, Університетом Рієки, Бізнес академією Рієки щодо реалізації спільних проєктів.

Дослідили європейські практики публічного управління на прикладі муніципалітетів Хорватії", - розповів Данкевич.

Під час свого стажування у Хорватії Віталій Євгенович підписав кілька надзвичайно важливих угод між Поліським національним університетом та університетом Рієки, Бізнес-академією у Рієці, а також громадою міста Мощеницька Драга. Без сумніву, всі ці контакти збагатять університет новими можливостями.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК